Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda

1994 yılında çırak olarak girdiğimiz işletmede ustalarından teknolojisiz “el kalıpçılığını” öğrenen ve devamında CNC teknolojisine geçerek 3D çizimle tanışıp kalıplarda bu uygulamaya 2000’li yılların başında geçiş yapan kurucumuz genç yaşına rağmen girişimcilik ruhunu da işin içine katarak 2003 – 2004 yıllarında yoluna işletmeci olmak adına devam etmiş ve bugün markalaşma yolunda emin adımlarla yürüyen Efe Kalıp firmasını kurmuştur. Bugün hala kalıpla alakalı bütün gelişmeleri yakından takip etmekte ve son teknolojileri bünyesinde bulundurmaktadır.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiler ışığında işimizi doğru yapmak ve her müşterimizin memnun olmasını sağlamak. Yenilikçi yapımızda Türkiye’nin üretimine destek olmak, kaliteli üretimlerle piyasada farklılıklar oluşturmak bizim en önemli vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Güvenilir, hızlı, kaliteli ayakkabı taban kalıpları yapmak. Kalıplarınızdan baskı alarak direkt imalata başlamanızı sağlamak. Her türlü ihtiyacınıza uygun hızlı çözümler sunmak. Size özel tasarımlar yapmak. Gelişen teknolojiyi takip ederek uygun makine parkuruna sahip olmak. Son teknolojiyi takip ederek sürekli kendimizi geliştirmek. Değişen modayı takip ederek sizi rakiplerinizden bir adım ileriye taşımak ve sürekli müşteri memnuniyeti ile yolumuza devam etmek en büyük misyonumuzdur.

Efe Kalıp ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

İletişim